Chcete nový kotel a rozumnou cenu energií?

Vaillant vám pomůže vyřešit obojí.

Společně s dodavatelem plynu Maxim Energy jsme pro vás připravili skvělou nabídku.

Pokud tedy právě uvažujete o pořízení nového plynového kotle a současně řešíte neúnosnou cenu plynu, pak čtěte dále.

vaillant-logo-272x72-1888261Značka Vaillant je přední výrobce tepelné techniky existující již od roku 1874. Na českém trhu se objevila roku 1992. V současné době patří k nejprodávanějším značkám, co se sortimentu plynových kotlů a tepelných čerpadel týká. Jen v České republice spoléhají statisíce domácností na naše plynové kotle, které jim bezpečně a spolehlivě zajišťují příjemné teplo a dostatek teplé vody již řadu let.

Plynové kondenzační kotle Vaillant jsou nabízeny s možností vestavěného zásobníku teplé vody, tedy průtokovým ohřevem, nebo naopak s možností kombinace kotle a externího zásobníku teplé vody. K dispozici jsou pak samozřejmě různé výkony dle potřeby zákazníka.

Všechny plynové kotle Vaillant garantují nejvyšší kvalitu, spolehlivost a vysoký výkon přinášející dokonalý komfort vašeho domova. Naše kotle jsou také zařazeny na seznam výrobků pro získání státního příspěvku v programech Nová zelená úsporám nebo Kotlíkové dotace. Abyste si mohli skvělý komfort užívat bezstarostně ještě déle, nabízíme k vybraným sestavám plynových kotlů Vaillant prodlouženou záruku až na 5 let.

Maxim
Maxim Energy
je stabilním a spolehlivým dodavatelem plynu a elektřiny. Jedná se o společnost stavějící na férových cenových podmínkách, transparentních smlouvách a na osobním přístupu k zákazníkovi.
Maxim Energy se dlouhodobě snaží nabízet co nejvýhodnější cenu plynu na trhu, a to platí i pro aktuální období, kdy jsou ceny plynu na historických maximech.

Připojením k Maxim Energy můžete získat skutečně výhodnou cenu energií. V současné době je to navíc jedna z mála alternativ, jak čelit neúnosným cenám dodavatelů poslední instance či obecně ceníkům dominantních dodavatelů pro nové zákazníky. Například při standardní spotřebě v rodinném domě, kde se topí plynem (cca 25 MWh/rok), můžete s Maxim Energy za rok uspořit až 20.000 Kč viz cenové srovnání ZDE.

Společně tak nyní nabízíme zákazníkům Vaillant možnost využít v rámci pořízení nového cenově zvýhodněného kotle také připojení k novému stabilnímu dodavateli plynu s rozumnou cenou.
ZÍSKAT KOTEL S ROZUMNOU CENOU PLYNU

produkt01
Plynový kondenzační kotel ecoTEC plus ioniDetect pro vytápění a přípravu teplé vody
produkt02
Plynový kondenzační kotel ecoTEC plus ioniDetect pro vytápění

 

Jak získat kotel Vaillant s rozumnou cenou plynu

  • vyberte si vhodný typ kotle
  • vyberte si montážního partnera nebo volbu Potřebuji poradit s výběrem
  • odešlete poptávku
  • zašleme vám potvrzovací email s odkazem na speciální nabídku dodavatele plynu Maxim Energy platnou pouze pro zákazníky Vaillant

Odesláním poptávky kotle, ani následným vyplněním poptávkového formuláře u dodavatele Maxim Energy, se k ničemu nezavazujete.
Vyplněním obou kontaktních formulářů jen získáváte možnost dozvědět se více informací a využít nejlepších nabídek jak u značky Vaillant, tak u společnosti Maxim Energy.

Více informací o kotlíkových subvencích od Maxim Energy naleznete zde.

ZÍSKAT KOTEL S ROZUMNOU CENOU PLYNU